MF 14x1.25 Düz Makine Kılavuzu Metrik İnce Diş DIN-374/C HSS-M2AL MK74C14125
Marka
Stok Kodu
MK74C14125
Fiyat
396,60 TL
43,35 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MK74C14125
Çap : MF 14
Diş Aralığı : 1.25 mm
Uzunluk : 100 mm
İş Görme Boyu : 22 mm
Şaft Çapı : 11.0 mm
Kılavuz Karesi : 9.0 mm
Olması Gereken Delik Çapı : 12.8 mm