MF 12x1.25 Düz Makine Kılavuzu Metrik İnce Diş DIN-374/C HSS-M2AL MK74C12125
Marka
Stok Kodu
MK74C12125
Fiyat
355,98 TL
38,91 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MK74C12125
Çap : MF 12
Diş Aralığı : 1.25 mm
Uzunluk : 100 mm
İş Görme Boyu : 22 mm
Şaft Çapı : 9.0 mm
Kılavuz Karesi : 7.0 mm
Olması Gereken Delik Çapı : 10.8 mm