MF 10x1.25 Düz Makine Kılavuzu Metrik İnce Diş DIN-374/C HSS-M2AL MK74C10125
Marka
Stok Kodu
MK74C10125
Fiyat
335,67 TL
36,69 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MK74C10125
Çap : MF 10
Diş Aralığı : 1.25 mm
Uzunluk : 90 mm
İş Görme Boyu : 20 mm
Şaft Çapı : 7.0 mm
Kılavuz Karesi : 5.5 mm
Olması Gereken Delik Çapı : 8.8 mm