G 1/2''x14 Düz Makine Kılavuzu Gaz Diş DIN-5156/B HSS-M2AL MK5156B12
Marka
Stok Kodu
MK5156B12
Fiyat
1.095,59 TL
119,74 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MK5156B12
Çap : G 1/2"
Diş Aralığı : 14 mm
Uzunluk : 125 mm
İş Görme Boyu : 24 mm
Şaft Çapı : 16.0 mm
Kılavuz Karesi : 12.0 mm
Olması Gereken Delik Çapı : 19.0 mm