G 1/2''x14 35 Derece Helis Makine Kılavuzu Gaz Diş DIN-5156/C HSS-M2AL MK5156H12
Marka
Stok Kodu
MK5156H12
Fiyat
1.308,28 TL
142,98 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MK5156H12
Çap : G 1/2"
Diş Aralığı : 14 mm
Uzunluk : 125 mm
İş Görme Boyu : 25 mm
Şaft Çapı : 16.0 mm
Kılavuz Karesi : 12.0 mm
Olması Gereken Delik Çapı : 19.0 mm