BSW 3/4''x10 Düz Makine Kılavuzu Whitworth DIN-2182/C HSS-M2AL MK2182C34
Marka
Stok Kodu
MK2182C34
Fiyat
789,26 TL
86,26 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MK2182C34
Çap : BSW 3/4"
Diş Aralığı : 10 mm
Uzunluk : 125 mm
İş Görme Boyu : 34 mm
Şaft Çapı : 14.0 mm
Kılavuz Karesi : 11.0 mm
Olması Gereken Delik Çapı : 16.3 mm