BSW 1/2''x12 35 Derece Helis Makine Kılavuzu Whitworth DIN-2182/C HSS-M2AL MK2182H12
Marka
Stok Kodu
MK2182H12
Fiyat
670,78 TL
73,31 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MK2182H12
Çap : BSW 1/2"
Diş Aralığı : 12 mm
Uzunluk : 110 mm
İş Görme Boyu : 20 mm
Şaft Çapı : 9.0 mm
Kılavuz Karesi : 7.0 mm
Olması Gereken Delik Çapı : 10.5 mm