BSW 1/2'' x 12 Whitworth Pafta DIN-223 HSS MP223W12
Kategori
Marka
Stok Kodu
MP223W12
Fiyat
633,30 TL
69,21 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MP223W12
Çap : BSW 1/2"
Diş Aralığı : 12 mm
Şaft Çapı : 38 mm
Uzunluk : 14 mm