500 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0500
Kategori
Stok Kodu
DW8CC0500
Fiyat
119,04 TL
13,01 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : DWMEASURİNG
Stok Kodu : DW8CC0500
Uzunluk : 500 mm
Genişlik : 30 mm
Kalınlık : 0.85 mm
500 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0500 D&W Measuring 500 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0500 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle DW8CC0500