45 mm HSS Punta Matkap Ucu MAPMU025
Marka
Stok Kodu
MAPMU025
Fiyat
100,42 TL
10,98 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MAPMU025
Uzunluk : 45.0 mm
Çap : 2.50 mm
İş Görme Boyu : 3.6 mm
45 mm HSS Punta Matkap Ucu MAPMU025 MAIER 45 mm HSS Punta Matkap Ucu MAPMU025 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle MAPMU025