300 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0300
Kategori
Stok Kodu
DW8CC0300
Fiyat
61,49 TL
6,72 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : DWMEASURİNG
Stok Kodu : DW8CC0300
Uzunluk : 300 mm
Genişlik : 25 mm
Kalınlık : 0.75 mm
300 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0300 D&W Measuring 300 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0300 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle DW8CC0300