3.15 mm HSS Ekstra Uzun Punta Matkap Ucu MAPMEU315
Marka
Stok Kodu
MAPMEU315
Fiyat
229,05 TL
25,03 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : MAIER
Stok Kodu : MAPMEU315
Uzunluk : 102 mm
Çap : 3.15 mm
İş Görme Boyu : 4.4 mm
3.15 mm HSS Ekstra Uzun Punta Matkap Ucu MAPMEU315 MAIER 3.15 mm HSS Ekstra Uzun Punta Matkap Ucu MAPMEU315 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle MAPMEU315