200 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0200
Kategori
Stok Kodu
DW8CC0200
Fiyat
44,96 TL
4,91 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : DWMEASURİNG
Stok Kodu : DW8CC0200
Uzunluk : 200 mm
Genişlik : 20 mm
Kalınlık : 0.75 mm
200 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0200 D&W Measuring 200 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0200 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle DW8CC0200