200 - 1.2 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD20012
Marka
Stok Kodu
GERD20012
Fiyat
3.828,56 TL
418,43 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : GERLINGER
Stok Kodu : GERD20012
Çap : 200 mm
Kalınlık : 1.2 mm
Şaft Çapı : 32 mm
Diş Sayısı : 200
200 - 1.2 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD20012 GERLINGER 200 - 1.2 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD20012 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle GERD20012