160 - 2.5 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD16025
Marka
Stok Kodu
GERD16025
Fiyat
2.632,00 TL
287,66 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : GERLINGER
Stok Kodu : GERD16025
Çap : 160 mm
Kalınlık : 2.5 mm
Şaft Çapı : 32 mm
Diş Sayısı : 128
160 - 2.5 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD16025 GERLINGER 160 - 2.5 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD16025 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle GERD16025