1500 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC1500
Kategori
Stok Kodu
DW8CC1500
Fiyat
969,22 TL
105,93 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : DWMEASURİNG
Stok Kodu : DW8CC1500
Uzunluk : 1500 mm
Genişlik : 38 mm
Kalınlık : 1.40 mm
1500 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC1500 D&W Measuring 1500 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC1500 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle DW8CC1500