150 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0150
Kategori
Stok Kodu
DW8CC0150
Fiyat
36,84 TL
4,03 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : DWMEASURİNG
Stok Kodu : DW8CC0150
Uzunluk : 150 mm
Genişlik : 15 mm
Kalınlık : 0.50 mm
150 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0150 D&W Measuring 150 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC0150 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle DW8CC0150