11 Parça Yıpranmış Cıvata Bozuk Somun Sökme Lokma Seti 1/2'' VKTCBS11
Marka
Stok Kodu
VKTCBS11
Fiyat
1.375,46 TL
150,33 TL den başlayan taksitlerle!
11 Parça Yıpranmış Cıvata Bozuk Somun Sökme Lokma Seti 1/2''
Marka : VIKTEC
Stok Kodu : VKTCBS11
Lokmalar : 9mm - 10mm - 11mm - 12mm - 13mm - 14mm - 15mm - 16mm - 17mm - 19 mm