1000 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC1000
Kategori
Stok Kodu
DW8CC1000
Fiyat
298,44 TL
32,62 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : DWMEASURİNG
Stok Kodu : DW8CC1000
Uzunluk : 1000 mm
Genişlik : 30 mm
Kalınlık : 0.95 mm
1000 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC1000 D&W Measuring 1000 mm Paslanmaz Çelik Cetvel DW8CC1000 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle DW8CC1000