10 mm Karbür Punta Matkap Ucu GERKAPU10
Marka
Stok Kodu
GERKAPU10
Fiyat
8.576,86 TL
937,38 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : GERLINGER
Stok Kodu : GERKAPU10
Uzunluk : 100 mm
Çap : 10 mm
İş Görme Boyu : 12.8 mm
10 mm Karbür Punta Matkap Ucu GERKAPU10 GERLINGER 10 mm Karbür Punta Matkap Ucu GERKAPU10 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle GERKAPU10