100 mm Havalı Uzun Lokma 1.5'' YAHLU112100
Marka
Stok Kodu
YAHLU112100
Fiyat
34.154,90 TL
3.732,85 TL den başlayan taksitlerle!
100 mm Havalı Uzun Lokma 1.5''
Marka : YAMA
Stok Kodu : YAHLU112100
Soket Karesi : 1.5"
Lokma Boyu : 180 mm
100 mm 1.5" Havalı Ağır Lokma her türlü ağır iş koşullarında kullanıma uygundur. Ekstra kaliteli ve dayanıklıdır. Yol, köprü, demir yolu bağlantı elemanlarının montajında genellikle 1.5" ağır tip cıvata lokmaları kullanılmaktadır. YAMA Markalı Ürünler 1. Sınıf Kaliteye Sahiptir. Tavsiye Ediyoruz.
100 mm Havalı Uzun Lokma 1.5'' YAHLU112100 YAMA 100 mm Havalı Uzun Lokma 1.5'' YAHLU112100 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle YAHLU112100