100 - 2.0 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD10020
Marka
Stok Kodu
GERD10020
Fiyat
825,60 TL
90,23 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : GERLINGER
Stok Kodu : GERD10020
Çap : 100 mm
Kalınlık : 2.0 mm
Şaft Çapı : 22 mm
Diş Sayısı : 100
100 - 2.0 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD10020 GERLINGER 100 - 2.0 mm HSS Freze Testere Sık Dişli Metal İşleme DIN-1837/A GERD10020 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle GERD10020