1,7 mm Üstten Plastik Depolu Boya Tabancası H-827P SERİSİ AUH827P17
Marka
Stok Kodu
AUH827P17
Fiyat
1.521,80 TL
166,32 TL den başlayan taksitlerle!
Marka : AUARITA
Stok Kodu :
AUH827P17
Standart Nozul : 1.7 mm
Optimum Çalışma Basıncı : 3,5 bar/50 psi
Maksimum Basınç : 4,5 bar/64psi
Hava Tüketimi : 9~10 cfm
Desen Genişliği : 240~260mm
Spray Mesafesi : 200 mm
Tank Kapasitesi : 600 ml
1,7 mm Üstten Plastik Depolu Boya Tabancası H-827P SERİSİ AUH827P17 AUARITA 1,7 mm Üstten Plastik Depolu Boya Tabancası H-827P SERİSİ AUH827P17 viktec.com.tr de, En İyi Ürünler En Uygun Fiyatlarla Burada, Üstelik Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı İle AUH827P17